Mountain View
درخواست مالکیت کسب و کار
درخواست مالکیت کسب و کار

دو روش آسان برای دریافت مالکیت کسب کار شما وجود دارد

درخواست خود را ارسال کنید و از امکانات صاحبین کسب و کار بهره مند شوید
 

پارس لیست

بهترین راه برای مدیریت کسب و کار شما در وبسایت پارس لیست درخواست مالکیت کسب وکار توسط شماست.راهی آسان ، کاربردی و همیشه در دسترس برای مدیریت آنلاین تمامی موارد لازم برای یک حضور اینترنتی موفق برای فروش و کسب شما.
کسب و کار مغازه خود را موفق تر و پردرآمد تر از همیشه کنید. با تمرکز بر روی مهمترین عامل کسب و کار خود

بررسی رضایتمندی مشتری

 

امتیازات مالک کسب و کار

اگر مالک مغازه هستید با درخواست مالکیت میتوانید امکانات زیادی در صفحه کسب و کار خود داشته باشید که به رشد و رونق شغل شما کمک میکند.


حضور اینترنتی خود را تقویت کنید

آدرس ، شماره تلفن و توضیحات کسب و کار خود را به روز نگه دارید تا مشتریان هدف شما به راحتی شما را پیدا کنند و از خدمات شما مطلع شوند. در صورت تغییر آدرس مشتریان وفادار شما میتوانند با مراجه به صفجه کسب و کار شما از آخرین تغییرات آدرس و تلفن شما مطلع گردند.


تخفیف ها و حراجی های خود را برای جذب مشتری های بیشتر معرفی کنید.

اگر ساعاتی از روز رستوران شما به حدی شلوغ است که بعضی از مشتری های خود را رد میکنید و یا اگر به عنوان یک خیاط خانگی در شب عید به دلیل تکمیل ظرفیت خود مشتری هایتان را از دست میدهید میتوانید با دادن تخفیف کمی در ساعات خلوت روز در رستوران خود و یا ماه های خلوت تر سال در خیاطی خودتان، هم مشتری های خود را راضی نگه دارید و هم میتوانید به کسب و کار خود رونق بیشتری ببخشید. از ابزار قدرتمند تخفیف برای انگیزه دادن به مشتری برای خرید در زمان های کم رونق بازار خودتان استفاده کنید.


شبکه های اجتماعی خود را به صفحه کسب و کار پارس لیست خود وصل کنید.

با معرفی شبکه های اجتماعی خود به صفحه کسب و کارتان در پارس لیست ، سوابق آنلان خود را به هم وصل کنید تا مشتریان شما از حضور اینترنتی شما و کسب و کارتان مطلع تر شوند. تمامی لایک ها و کامنت هایی که در شبکه های اجتماعی به دست آورده اید در تصمیم مشتری برای خرید تاثیر گذارند. آنها را به اطلاع مشتری خود برسانید.


منو و لیست قیمت خود را ارائه کنید

بسیاری از مشتری ها متمایل هستند که قیمتهای شما را بدانند. با ارائه منو و لیست قیمت خدمات ، مشتری ها را به سمت مغازه خودتان بکشید. حراج آخر فصل دارید؟ آیا اجناس جدید شما رسیده اند؟ آیا به دلیل تغییر شغل اقلام باقیمانده را به قیمت مناسب تری ارائه میکنید؟ آیا از لباسها و کفشهای فروشگاه شما تنها تک سایز باقی مانده است ؟ میتوانید در پارس با ارائه قیمتها مناسب تر در لیست فروش ویژه و حراجی های خود ، مشتری های خاص بیشتری را به کسب و کار خود جذب کنید.


اتفاقات در جریان روزانه خود را معرفی کنید.

بعضی رستوران ها منوی غذای روزانه و متفاوتی ارائه میکنند.بعضی خدمات در بعضی روز های خاص ارائه میشوند. مانند خدمات رایگان آرایشگاه ها در یک روز معین و یا ارائه سرویس های خاص در یک مغازه. برای اطلاع مشتریان خود این اطلاعات را به روز کنید و هر روز در صفحه کسب و کار خود به آنها اطلاع دهید که در مغازه شما خدمات خاصی در یک روز معین ارائه میشوند. همین طور میتوانید زمان های تعطیلی خارج از برنامه و ساعات کاری را به اطلاع مشتری ها برسانید.


تبلیغات در پارس لیست

وبسایت پارس لیست طرح های تبلیغاتی متفاوتی برای مغازه ها و کسب و کار های سطح شهر دارد که برای اجرای آنها ابتدا مالکیت کسب و کار ها سنجیده شده و سپس به اجرای تبلیغات برای آنها اقدام میشد.و.

 

 
Iran Icon
parslist logo

اپلیکیشن ها

همه حقوق برای ParsList log محفوظ است
  1396-1393