سلام ! لطفا ثبت نام کنید !

امروز:   دوشنبه 09 اسفند 95

         عضویت

         ورود

درباره ما :

 

درباره ما

پارس لیست مکانیست برای بررسی و ارائه نظردرباره مغازه ها و خدمات درنزدیکی شما با هدف کمک به انتخابی مطمئن. پارس لیست به شما مغازه های پرمشتری در همسایگیتان و یا در دوردست ترین نقاط ایران را معرفی میکند و به شما امکان میدهد با بررسی نظرات دیگرمشتری ها در باره کسب و کار های مختلف مطمئن ترین انتخاب را هم از لحاظ صرفه اقتصادی هم از لحاظ کیفیت داشته باشید.

 

 

پارس لیست باشگاه مشتریان است

پارس لیست در خدمت مشتریان مغازه هاست. فرقی نمیکند که شما در کدام نقطه ایران عزیزمان هستید، شما میتوانید برای مسافرت به دوردست ترین نقاط ایران و استفاده از رستورانها و خدمات و مغازه های مختلف و تعمیرگاه ها و پزشکان نزدیک به مقصد خود به راحتی از نظرات مشتریان دیگر به منظور انتخاب مطمئن کسبه در پارس لیست استفاده کنید. در نظر داشته باشید که پارس لیست مکانی است برای به اشتراک گذاری تجربیات شما از خدمات مختلف. اگر استراحتگاهی دوردست در کویر مرنجاب و یا رستورانی محلی در خطه سرسبز شمال را میشناسید که آدرس آن را به دوستان خود نیز داده اید اینجا بهترین مکان برای به اشتراک گذاشتن آنهاست. به عنوان یک مشتری میتوانید به راحتی با به اشتراک گذاشتن تجربیات خود از کسب و کار های مختلف که زمانی نظر شما را از بابت کیفیت، قیمت و یا حتی دکوراسیون خاص به خود جلب کرده اند ، دیگران را به تجربه ای لذت بخش مهمان کنید و یا به راحتی مهمان انها در تجربه ای متفاوت باشید. پارس لیست در تلاش است با جذب نظرات واقعی کاربران و عکس های ارسالی که به نوعی با تجربه های مشتریان در ارتباط است به تمامی کاربران خود این امکان را بدهد تا بتوانند با دانستن نظر دیگر مشتریان انتخابی مطمئن و آسوده و مقرون به صرفه داشته باشند.

 

 

پارس لیست در خدمت صاحبان مشاغل

پارس لیست برای صاحبان مشاغل نیز قابل استفاده است. مشتریان شما کسب و کار شما را در پارس لیست معرفی کرده و به آن امتیاز بالا و نظرات مثبتی ارائه کرده اند. شما به عنوان صاحب یک کسب و کار میتوانید صفحه را مال خود کرده و با بررسی نظرات مشتریان خود و ارائه خدمات مشتری پسند به کسب و کار خود رونقی دوباره ببخشید. میتوانید با معرفی خدمات جدید، ارائه تصاویر جذاب از محل کسب خود و با معرفی تخفیف ها و حراجی های خود روزانه هزاران بازدید کننده را از خدمات بی نظیر خود مطلع کنید و به آنها امکان برخورداری از تخفیف ها و حراجی های خود را بدهید. پارس لیست به صاحبان مشاغل کمک میکند تا با انتخاب بازار هدف خود ، مخاطبین کسب و کار خود را با تبلیغاتی کم هزینه، مفصل و موثر مزایای کسب و کار خود را به اطلاع تمامی بازار هدف برساند

 

 


بازگشت به صفحه خانه